KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12634018
nr 1263 4018
Alvar Sunol
(f. 1935), Spanien
Färgetsning, Alvar Sunol (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad 29/50. Motivet: 62x45 cm
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:56:38
100 kr
150 kr
Alvar Sunol
Läs mer om Alvar Sunol